8. kolejka Championship i 6. kolejka Ligi Portugal Bwin w Eleven Sports

W ten weekend stacja Eleven Sports zaprezentuje jedno spotkanie Championship oraz Ligi Portugal Bwin. SOBOTA – 18 WRZEŚNIA W angielskiej Championship Preston North End podejmie West Bromwich Albion. Niedawny spadkowicz z Premier League sprawia wrażenie, że pewnie kroczy do awansu […]

W ten weekend stacja Eleven Sports zaprezentuje jedno spotkanie Championship oraz Ligi Portugal Bwin.

SOBOTA – 18 WRZEŚNIA

W angielskiej Championship Preston North End podejmie West Bromwich Albion. Niedawny spadkowicz z Premier League sprawia wrażenie, że pewnie kroczy do awansu w tym sezonie. Niemniej jednak teraz trafia na zespół, który po słabym początku sezonu zaczął wreszcie punktować. Dwa sezony temu West Brom triumfował 1-0 oraz 2-0. Trzy sezony temu, co prawda to WBA również wygrało dwa spotkania z Preston, ale po bardziej porywających spotkaniach, które zakończyły się 3-2 i 4-1 na korzyść gości.

NIEDZIELA – 19 WRZEŚNIA

Hitem 6. kolejki portugalskiej ligi będzie mecz Estorilu Praia ze Sportingiem Lizbona. Tegoroczny beniaminek radzi sobie dotychczas nad wyraz dobrze. Teraz jednak czeka ich prawdziwy sprawdzian. Faworytem tego spotkania jest oczywiście drużyna z zielonej części Lizbony, jednak to właśnie Estoril wyszedł zwycięsko z ostatnich dwóch starć ze Sportingiem.

SOBOTA – 18 WRZEŚNIA

15:55 SKY Bet Championship – 8. kolejka: PRESTON NORTH END FC – WEST BROMWICH ALBION FC 

NIEDZIELA – 19 WRZEŚNIA

21:25 Liga Portugal Bwin – 6. kolejka: GD ESTORIL PRAIA – SPORTING CP 

About Jakub Barabasz