8. kolejka eWinner 2. ligi: Stal Rzeszów kontra Radunia Stężyca w TVP Sport

W najbliższą niedzielę Stal Rzeszów zmierzy się z Radunią Stężyca w ósmej serii gier eWinner 2. ligi. Transmisja tego spotkania w TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl. Podopieczni Daniela Myśliwca jak na razie rządzą w drugiej lidze. Zajmują pierwsze miejsce […]

W najbliższą niedzielę Stal Rzeszów zmierzy się z Radunią Stężyca w ósmej serii gier eWinner 2. ligi. Transmisja tego spotkania w TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl.

Podopieczni Daniela Myśliwca jak na razie rządzą w drugiej lidze. Zajmują pierwsze miejsce z dziewiętnastoma punktami. Nad drugim Ruchem Chorzów mają cztery oczka przewagi. Po sześciu wygranych z rzędu, w poprzedniej kolejce zremisowali bezbramkowo z Olimpią Elbląg. Natomiast goście radzą sobie w tych rozgrywkach zadziwiająco dobrze. Radunia to przecież beniaminek, który po raz pierwszy w swojej historii awansował do drugiej ligi. Aktualnie znajdują się na szóstej pozycji z dwunastoma punktami na swoim koncie. Rozpoczęli sezon od wygranej z rezerwami Lecha Poznań i od tego czasu grają bardzo powtarzalnie, bowiem na przemian ich mecze kończą albo zwycięstwem, albo porażką. Jeśli miałoby się to utrzymać, to teraz ekipa z Podkarpacia powinna się okazać lepsza. A jak będzie? Liczymy na ciekawy pojedynek przy ulicy Hetmańskiej 69 w Rzeszowie.

NIEDZIELA 12 WRZEŚNIA 2021

12:15 eWinner 2. liga – 8. kolejka: STAL RZESZÓW – RADUNIA STĘŻYCA 

Komentarz: Sławomir Kwiatkowski – Jacek Zieliński (z Rzeszowa)

About Arkadiusz Kogut