8. kolejka Fortuna 1. Ligi w Polsacie Sport

Dzisiaj i jutro zostanie rozegrana 8. kolejka Fortuna 1. Ligi. Transmisje z 2 spotkań w Polsacie Sport. Pierwsze ze spotkań, które będzie transmitowane zostanie rozegrane w Opolu, gdzie miejscowa Odra zmierzy się z Chrobrym Głogów. Gospodarze po 7. kolejkach obecnego sezonu […]

Dzisiaj i jutro zostanie rozegrana 8. kolejka Fortuna 1. Ligi. Transmisje z 2 spotkań w Polsacie Sport.

Pierwsze ze spotkań, które będzie transmitowane zostanie rozegrane w Opolu, gdzie miejscowa Odra zmierzy się z Chrobrym Głogów. Gospodarze po 7. kolejkach obecnego sezonu plasują się na 13. miejscu w tabeli mając w dorobku 8 punktów. Odra dobrze zaczęła tegoroczny sezon zwyciężając w pierwszych dwóch kolejkach, jednak od tej pory zanotowali oni niechlubną serię 5 meczów bez zwycięstwa. Goście zaś zajmują obecnie 9. miejsce w tabeli z dorobkiem 9 punktów. Co ciekawe w ostatniej kolejce pokonali Chojniczankę (2:0) i była to dopiero pierwsza porażka drużyny z Chojnic w tym sezonie. W ostatnim meczu pomiędzy Odrą a Chrobrym padł remis 1:1. Jak będzie tym razem? Pierwszy gwizdek sędziego o 17:45.

W sobotę kamery Polsatu Sport zawitają do Łodzi, gdzie ŁKS zmierzy się z Bytovią Bytów.  Drużyna trenera Kazimierza Moskala do tej pory zdobyła 10 punktów. Taki dorobek punktowy daje ŁKS-owi 8. miejsce w tabeli. Punkt więcej na swoim koncie ma Bytovia. Drużyna z Bytowa zajmuje 3. miejsce w tabeli tracąc do pozycji wicelidera tylko punkt. Kto w tym spotkaniu okaże się lepszy i być może wskoczy na pozycje wicelidera po 8. kolejce spotkań? Początek meczu o godzinie 16:45.

PIĄTEK – 31 SIERPNIA 2018

17:30 Fortuna 1. Liga – 8. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński (z Opola)
Reporter: Paweł Ślęzak

17:40 
Fortuna 1. Liga – 8. kolejka: ODRA OPOLE – CHROBRY GŁOGÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński (z Opola)

SOBOTA – 1 WRZEŚNIA 2018

16:30 Fortuna 1. Liga – 8. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski – Jacek Ziober (z Łodzi)
Reporter: Paweł Ślęzak


16:40
 Fortuna 1. Liga – 8. kolejka: ŁKS ŁÓDŹ – BYTOVIA BYTÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski – Jacek Ziober (z Łodzi)

About 0a60d0xx