8. kolejka PGNiG Superligi kobiet i mężczyzn w TVP Sport

Telewizja TVP Sport zaprezentuje w ten weekend cztery mecze PGNiG Superligi. Które starcia będzie można obejrzeć? PIĄTEK – 29 PAŹDZIERNIKA Weekend z piłką ręczną rozpocznie starcie Młynów Koszalin ze Startem Elbląg. Obie ekipy zajmują sąsiadujące ze sobą miejsca w ligowej […]

Telewizja TVP Sport zaprezentuje w ten weekend cztery mecze PGNiG Superligi. Które starcia będzie można obejrzeć?

PIĄTEK – 29 PAŹDZIERNIKA

Weekend z piłką ręczną rozpocznie starcie Młynów Koszalin ze Startem Elbląg. Obie ekipy zajmują sąsiadujące ze sobą miejsca w ligowej tabeli. Gospodynie dotychczas na własnej hali musiały uznać wyższość JKS-u Jarosław oraz Piotrcovii. Wygrały natomiast z zawodniczkami z Kobierzyc. Przyjezdne jechały w delegację dwa razy. Z Kobierzyc nie przywiozły punktów, lecz wygrały w Piotrkowie.

SOBOTA – 30 PAŹDZIERNIKA

Azoty Puławy po dwóch minimalnych porażkach z Vive Kielce oraz Wisłą Płock, zagra tym razem na własnej hali z MMTS-em Kwidzyn. Przyjezdni to 10. drużyna w ligowej stawce, która dotychczas ograła Pogoń Szczecin, MKS Kalisz oraz Chrobrego Głogów.

Wieczorem regionalna stacja TVP zaprezentuje spotkanie Piotrkowianina z Gwardią Opole. Gospodarze w tym sezonie na własnej hali ulegli tylko Wiśle Płock. Przyjezdni nie mają za sobą świetnych wyjazdów, lecz zdołali ugrać punkty z wyprawy do Gdańska. W zeszłym sezonie od Piotrkowianina dwukrotnie lepsza okazywała się Gwardia.

NIEDZIELA – 31 PAŹDZIERNIKA

Górnik od trzech lat systematycznie ogrywa Zagłębie Lubin. W najbliższym starciu, które odbędzie się na hali Miedziowych, to właśnie goście z Zabrza będą faworytami. Miedziowi w tym sezonie radzą sobie bardzo dobrze na własnej hali. Dotychczas przegrali jedynie z Azotami Puławy. Górnik w delegacji na trzy rozegrane mecze wygrał…wszystkie trzy. W Lubinie może więc dojść do naprawdę ekscytującego starcia!

PIĄTEK – 29 PAŹDZIERNIKA

18:10 PGNiG Superliga – 8. kolejka: MŁYNY STOISŁAW KOSZALIN – EKS START ELBLĄG


SOBOTA – 30 PAŹDZIERNIKA

12:55 PGNiG Superliga – 8. kolejka: KS AZOTY-PUŁAWY – MMTS KWIDZYN


18:50 PGNiG Superliga – 8. kolejka: STUDIO 


19:00 PGNiG Superliga – 8. kolejka: PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI – GWARDIA OPOLE 

NIEDZIELA – 31 PAŹDZIERNIKA

12:55 PGNiG Superliga – 7. kolejka: MKS ZAGŁĘBIE LUBIN – GÓRNIK ZABRZE

Komentarz: Grzegorz Chodkowski – Iwona Niedźwiedź

About Jakub Barabasz