8. Kolejka PlusLigi na sportowych antenach Polsatu

Siatkarska PlusLiga nie zwalnia tempa, w ten weekend zostanie rozegrana 8. kolejka zobaczmy co dla nas przygotował Polsat Sport.  Na sam początek 8. kolejki w piątkowy wieczór Stal Nysa podejmie na własnym boisku GKS Katowice. Faworytem tego spotkania będą z […]

Siatkarska PlusLiga nie zwalnia tempa, w ten weekend zostanie rozegrana 8. kolejka zobaczmy co dla nas przygotował Polsat Sport. 

Na sam początek 8. kolejki w piątkowy wieczór Stal Nysa podejmie na własnym boisku GKS Katowice. Faworytem tego spotkania będą z pewnością goście, którzy utrzymują dobrą formę z początku sezonu i w ostatniej kolejce pokonali Cerrard Czarni Radom 3:1.

W sobotę dojdzie do bardzo ciekawego meczu pomiędzy Jastrzębskim Węglem a Aluronem CMC Warta Zawiercie. Siatkarze z Jastrzębia w poprzedniej kolejce łatwo pokonali Ślepsk Malow Suwałki 3:0, drużyna z Zawiercia również pokonała swoich rywali z Nysy 3:0. W Drugim spotkaniu tego dnia niepokonana jak do tej pory ZAKSA Kędzierzyn-Koźle podejmie u siebie Ślepsk Malow Suwałki. W ostatnim sobotnim meczu Cerrard Czarni Radom zagra na własnym boisku z Indykpolem AZS Olsztyn.

Niedzielne granie rozpoczniemy od spotkania Projektu Warszawa z Treflem Gdańsk. Warszawianie będą chcieli zmazać plamę po dosyć łatwo przegranym meczu z Asseco Resovią Rzeszów. W drugim meczu LUK Lublin podejmie u siebie dobrze grający w ostatnim czasie Cuprum Lubin.

Na zakończenie serii gier dojdzie do hitu kolejki, w którym się zmierzą PGE Skra Bełchatów z Asseco Resovią Rzeszów. W poprzedniej kolejce siatkarze Skry dosyć niespodziewanie przegrali 2:3 z LUK Lublin.

PIĄTEK – 19 LISTOPADA 2021

20:30 PlusLiga – 8. kolejka: STAL NYSA – GKS KATOWICE 

SOBOTA – 20 LISTOPADA 2021

14:45 PlusLiga – 8. kolejka: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE 


17:30 PlusLiga – 8. kolejka: GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI 


20:30 PlusLiga – 8. kolejka: CERRARD ENEA CZARNI RADOM – INDYKPOL AZS OLSZTYN 

NIEDZIELA – 21 LISTOPADA 2021 

14:45 PlusLiga – 8. kolejka: PROJEKT WARSZAWA – TREFL GDAŃSK 


17:30 PlusLiga – 8. kolejka: LUK LUBLIN – CUPRUM LUBIN 

PONIEDZIAŁEK – 22 LISTOPADA 2021

20:30 PlusLiga – 8. kolejka: PGE SKRA BEŁCHATÓW – ASSECO RESOVIA RZESZÓW 

About Albert Lisiecki