9. kolejka Fortuna 1. Ligi w Polsacie Sport

Najbliższa kolejka Fortuna 1. Ligi zostanie rozegrana w najbliższą sobotę, niedzielę, a także w środę 19 września. Część spotkań nie odbędzie się w pierwotnym terminie i została przełożona właśnie na 19 września z powodu powołań zawodników do reprezentacji narodowych. Polsat Sport zaplanował transmisję dwóch spotkań z 9. kolejki Fortuna 1. Ligi.

W niedzielę transmitowany będzie mecz w Krakowie, gdzie Grabarnia podejmie Raków Częstochowa. Gospodarze w ostatnim czasie nie prezentują się zbyt dobrze. W ostatnich 3 kolejkach poniesli 3 porażki i zajmują obecnie ostatnie miejsce w tabeli. Na pewno w najbliższym spotkaniu Garbarnia będzie miała ciężkie zadanie, gdyż podejmie lidera pierwszoligowych rozgrywek. Raków bardzo dobrze spisuje się w obecnym sezonie. Drużyna z Częstochowy poniosła tylko jedną porażkę, zanotowała jeden remis, a obecnie ma serię 5 zwycięstw na koncie. Raków zdobył do tej pory 19 punktów i prowadzi z czteropunktową przewagą nad Bytovią i Sandecją. Czy Medaliki będą kontynuować zwycięską serię? A może dojdzie do dużej niespodzianki i Garbarnia okaże się lepsza? Początek spotkania o godzinie 12:30.

Drugim spotkaniem transmitowanym przez Polsat Sport będzie mecz w Katowicach, gdzie GKS podejmie Odrę Opole. Gospodarze bardzo słabo spisują się w obecnym sezonie. Są dopiero na przedostatnim miejscu w tabeli z dorobkiem 7 punktów. GieKSa notuje obecnie niechlubną serię 4 porażek z rzędu. Czy w najbliższym spotkaniu drużyna z Katowic wreszcie zdobędzie punkty? Na pewno nie będzie to łatwe zadanie, gdyż Odra w ostatnim czasie radzi sobie coraz lepiej. Drużyna z Opola ostanie 2 spotkania ligowe wygrała strzelając przy tym swoim przeciwnikom aż 7 bramek, a tracąc zaledwie 1. Niebiesko-Czerwoni zajmują obecnie 6. miejsce w tabeli z dorobkiem 14 punktów. Czy w spotkaniu z GKS-em Odra zdobędzie komplet punktów i poprawi swoją pozycję w tabeli? Początek meczu o godzinie 19.

NIEDZIELA – 9 WRZEŚNIA 2018

12:20 Fortuna 1. Liga – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Janusz Kudyba (z Krakowa)
Reporter: Paweł Ślęzak


12:30 
Fortuna 1. Liga – 9. kolejka: GARBARNIA KRAKÓW – RAKÓW CZĘSTOCHOWA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Janusz Kudyba (z Krakowa)

ŚRODA – 19 WRZEŚNIA 2018

18:45 Fortuna 1. Liga – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Janusz Kudyba (z Katowic)
Reporter: Paweł Ślęzak


18:55
 Fortuna 1. Liga – 9. kolejka: GKS KATOWICE – ODRA OPOLE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Janusz Kudyba (z Katowic)