Sport w TV: piątek – 12 października 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Narodów UEFA – 3. kolejka, liga A: CHORWACJA – ANGLIA


16:00 Reprezentacja Polski: MELDUNEK Z KATOWIC na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:15 Mecz Towarzyski U20:  NIEMCY – HOLANDIA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:55 
Eliminacje Mistrzostw Europy U21 – grupa 3: DANIA – POLSKA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:00
Liga Narodów UEFA – 3. kolejka, liga A: STUDIO na żywo
*(od 20:05 również w TVP Sport HD)
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio w Polsacie Sport: Jerzy Mielewski – Dariusz Dziekanowski, Andrzej Kobylański, Piotr Świerczewski
Analiza w Polsacie Sport: Marcin Lepa – Dariusz Wdowczyk

19:45
 Eliminacje Mistrzostw Europy U21 – grupa 5: NIEMCY – NORWEGIA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:45
Mecz Towarzyski: ARABIA SAUDYJSKA – BRAZYLIA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Hubert Bugaj

20:35 
Liga Narodów UEFA – 3. kolejka, liga A: CHORWACJA – ANGLIA na żywo
Polsat Sport HDTVP Sport HDIplasport.tvp.pl
Komentarz w Polsacie Sport: Marcin Feddek – Andrzej Strejlau
Komentarz w TVP Sport: Tomasz Jasina – Leszek Ojrzyński

20:35 
Liga Narodów UEFA – 3. kolejka, liga A: BELGIA – SZWAJCARIA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Tomasz Łapiński

22:50
Liga Narodów UEFA – 3. kolejka, liga A: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDTVP Sport HDIplasport.tvp.pl
Studio w Polsacie Sport: Jerzy Mielewski – Dariusz Dziekanowski, Andrzej Kobylański, Piotr Świerczewski
Analiza w Polsacie Sport: Marcin Lepa – Dariusz Wdowczyk


22:50 
Liga Narodów UEFA – 3. kolejka, liga B: AUSTRIA – IRLANDIA PÓŁNOCNA 
Ipla
Komentarz: Michał Zawacki

23:10 Liga Narodów UEFA – 3. kolejka, liga C: GRECJA – WĘGRY 
Ipla
Komentarz: Paweł Ślęzak

23:30
Magazyn LIGI NARODÓW UEFA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Przemysław Iwańczyk – Dariusz Dziekanowski


15:00 World Boxing Super Series, Jekaterynburg, Rosja: WAŻENIE na żywo
sport.tvp.pl

16:55 Magazyn RING TVP SPORT
TVP Sport HD sport.tvp.pl


10:00 ESL Mistrzostwa Polski – CS:GO: PÓŁFINAŁY I FINAŁ na żywo
sport.tvp.pl


10:30 
PGA European Tour – Sky Sports British Masters, Surrey, Anglia: II RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


14:00 Wyścig Dookoła Turcji: ETAP 4 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


13:10 Turkish Airlines Euroliga – 1. kolejka: CSKA MOSKWA – FC BARCELONA LASSA 
Ipla


19:30 Letnie Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Buenos Aires, Argentyna: DZIEŃ 2 na żywo
Iplasport.tvp.pl
Komentarz na sport.tvp.pl: Hubert Malinowski – Sebastian Chmara


11:30 
Letnie Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Buenos Aires, Argentyna: DZIEŃ 5 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:50 Pro D2 – 8. kolejka: SOYAUX ANGOULÊME – VANNES na żywo
Eurosport Player

19:50
Pro D2 – 8. kolejka: COLOMIERS – BÉZIERS na żywo
Eurosport Player

19:50
Pro D2 – 8. kolejka: MASSY – BRIVE na żywo
Eurosport Player

19:50
Pro D2 – 8. kolejka: MONTAUBAN – BOURG-EN-BRESSE na żywo
Eurosport Player

19:50
Pro D2 – 8. kolejka: CARCASSONNE – BAYONNE na żywo
Eurosport Player

20:20
Pro D2 – 8. kolejka: BIARRITZ – AURILLAC na żywo
Eurosport Player


18:00 PlusLiga – 1. kolejka: CERRAD CZARNI RADOM – JASTRZĘBSKI WĘGIEL na żywo
Ipla

20:30
PlusLiga – 1. kolejka: ONICO WARSZAWA – CUPRUM LUBIN na żywo
Ipla


10:30 
International Championship, Barnsley, Wielka Brytania: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport Player


23:00
PSA World Tour, Filadelfia, USA: PÓŁFINAŁY na żywo
Eurosport Player


05:30 WTA Tour, Tianjin, Chiny – 1/4 finału: KAROLINA PLISKOVA – KATIE BOULTER na żywo
Ipla

07:00
ATP World Tour 1000, Szanghaj, Chiny – 1/4 finału: KYLE EDMUND – ALEXANDER ZVEREV na żywo
Polsat Sport HDIpla

07:30
WTA Tour, Tianjin, Chiny – 1/4 finału: ARYNA SABALENKA – TIMEA BACSINSZKY na żywo
Ipla

08:00
WTA Tour, Hongkong, Chiny – 1/4 finału: DAYANA YASTREMSKA – KRISITNA KUCOVA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

09:00
ATP World Tour 1000, Szanghaj, Chiny – 1/4 finału: KEVIN ANDERSON – NOVAK DJOKOVIC na żywo
Polsat Sport HDIpla

10:00
WTA Tour, Hongkong, Chiny – 1/4 finału: DARIA GAVRILOVA – SHUAI ZHANG na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

12:00
ATP World Tour 1000, Szanghaj, Chiny – 1/4 finału: BORNA CORIC – MATTHEW EBDEN na żywo
Polsat Sport HDIpla

12:00
WTA Tour, Hongkong, Chiny – 1/4 finału: GARBINE MUGURUZA – LUKSIKA KUMKHUM na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

13:30
ATP World Tour 1000, Szanghaj, Chiny – 1/4 finału: ROGER FEDERER – KEI NISHIKORI na żywo
Polsat Sport HDIpla

14:00
WTA Tour, Linz, Austria – 1/4 finału: KRISTYNA PLISKOVA – BARBORA STRYCOVA na żywo
Eurosport PlayerIpla

14:00
WTA Tour, Hongkong, Chiny – 1/4 finału: ELINA SVITOLINA – QIANG WANG na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

16:00
WTA Tour, Linz, Austria – 1/4 finału: MARGARITA GASPARYAN – KIKI BERTENS na żywo
Eurosport PlayerIpla

18:30
WTA Tour, Linz, Austria – 1/4 finału: ANDREA PETKOVIC – TATJANA MARIA na żywo
Eurosport PlayerIpla

20:30
WTA Tour, Linz, Austria – 1/4 finału: KRISTINA MLADENOVIC – TIMEA BABOS na żywo
Eurosport Player

inne
11:30 Letnie Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Buenos Aires, Argentyna: DZIEŃ 6 na żywo
Eurosport Player

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:25 
Magazyn SPORT na żywo


23:15 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:25 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


23:30 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie