AC Milan znowu traci punkty! Lazio 2:2 AC Milan – skrót meczu (WIDEO)

Jednym z ciekawszych meczów 3. kolejki bieżącego sezonu włoskiej Serie A, zdecydowanie był pojedynek Lazio Rzym z AC Milanem, który wciąż czeka na swój pierwszy ligowy triumf.

Szanse na przełamanie znacząco przybliżyły się wraz z 8. minutą meczu. Pulisić posyła z rzutu rożnego głęboką wrzutkę w pole karne, a Strahinja Pavlović umieszcza piłkę w siatce, po strzale głową.

O ile sam wynik utrzymywał się dość długo – pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:1, to po upływie godziny, worek z bramkami – ze strony Lazio – wreszcie się rozerwał. Najpierw do remisu doprowadził Castellanos, a zaledwie cztery minuty później, Mediolańczykom humor zepsuł Boulaye Dia. Gospodarze wychodzą na prowadzenie.

Ostatecznie goście jednak przynajmniej częściowo uratowali swoją sytuację, a konkretnie – uczynił to Rafael Leao, który natychmiastowo odpowiedział skutecznym strzałem w środek bramki.