Albania się nie zatrzymuje! Ukraina 1:2 Albania – skrót meczu

Albańczycy kolejny raz pokazują, że są reprezentacją, której rozwój postępuje w niezwykle dynamiczny sposób i po tym, jak podopieczni Sylvinho zatrzymywali Chorwację, Czechów, czy Polaków, dzisiaj zwyciężyli 2:1 z Ukrainą.

Pierwsza połowa spotkania nie przyniosła jeszcze ze sobą nic ciekawego. W jej trakcie padły tylko dwa celne strzały, które nie stworzyły większego zagrożenia. Zabawa rozpoczęła się jednak na początku drugiej części spotkania. W 49. minucie wynik na korzyść Ukraińców otworzył Konoplya, jednak zaledwie pięć minut później do wyrównania doprowadził Ardian Ismajli. To trafienie ewidentnie dodało skrzydeł piłkarzom Albanii, bo mija zaledwie 12 kolejnych minut, a ci cieszą się już z prowadzenia. Tym razem piłkę w siatce zmieścił Asani i na tym popisy strzeleckie obydwu drużyn się zakończyły: wynik to 1:2.