Ależ comeback! Dinamo Zagrzeb 2:2 AS Monaco – skrót meczu (WIDEO)

Mecz Dinamo Zagrzeb vs. AS Monaco w ramach drugiej kolejki Ligi Mistrzów, kończy się remisem 2:2. Choć z początku mecz układał się dla gospodarzy w sposób wręcz wymarzony, goście pokusili się o efektowny comeback.

Jako pierwszy, cios rywalowi zadał Sucic, strzelając bramkę „do szatni”. Chorwat najpierw zabawił się z obrońcą w obrębie pola karnego, a następnie pokonał bramkarza podcinką.

W 66. minucie, kiedy do siatki trafił przedtem asystujący Baturina, Monaco było już postawione w niezwykle trudnej sytuacji. To był jednak moment, w którym goście się obudzili. Już osiem minut później gola kontaktowego zdobył Salisu, a tuż przed ostatnim gwizdkiem, z rzutu karnego, stan meczu wyrównał Denis Zakaria. 2:2 to ostateczny wynik.