Andre Ward krok od walki z Siergiejew Kowaliowem. Transmisja w Polsacie Sport.

21 listopada ma odbyć się jedna z największych walk w historii boksu zawodowego. Andre Ward versus Siergiej Kowaliow byłoby niesamowitym wydarzeniem sportowym, które przyćmiło wszystkie tegoroczne walki. Aby do tego starcia doszło, potrzebny jest jeszcze jeden warunek. Andre Ward musi […]

21 listopada ma odbyć się jedna z największych walk w historii boksu zawodowego. Andre Ward versus Siergiej Kowaliow byłoby niesamowitym wydarzeniem sportowym, które przyćmiło wszystkie tegoroczne walki. Aby do tego starcia doszło, potrzebny jest jeszcze jeden warunek. Andre Ward musi w tę sobotę pokonać Kolumbijczyka Alexandera Branda. 

„S.O.G.” to jeden z najlepszych pięściarzy bez podziału na kategorie wagowe. Bokser ten już nie raz udowadniał w ringu swoją wielką sportową klasę, pokonując m.in. Carla Frocha. Trzeba zauważyć jednak, że największe zwycięstwa odnosił w kategorii super średniej, a teraz toczy potyczki w półciężkiej. Jego pierwszym przeciwnikiem w nowej wadze był mocny Kubańczyk Sullivan Barrera, który nie znalazł sposobu na dobranie się do skóry wybitnemu Wardowi. Brand wydaje się być nieco słabszym zawodnikiem, a ewentualna porażka Warda była mega sensacją. Kolumbijczyk dysponuje dość slabym uderzeniem, ale jest dobrze wyszkolony technicznie, więc na pewno dla Amerykaninowi cenną lekcję boksu, która na docelowo przygotować do pojedynku z Siergiejem Kowaliowem.

Undercard gali nie zawiera żadnych ciekawych walk, ale to nie ma znaczenia. Gwiazdą tego wieczoru ma być Andre S.O.G. Ward.

SOBOTA – 6 SIERPNIA 2016

03:00 Gala, Filadelhia, USA: DENIS DOUGLIN – DAVID BENAVIDEZ na żywo
Fightklub

NIEDZIELA -7 SIERPNIA 2016

03:00 Gala, Oakland, USA: ANDRE WARD – ALEXANDER BRAND na żywo
Polsat Sport HD

About 0a60d0xx