Arsenal pewnie wygrywa z PSG w hicie kolejki! Arsenal 2:0 PSG – skrót meczu [WIDEO]

Arsenal odniósł pierwsze zwycięstwo w bieżącym sezonie Ligi Mistrzów UEFA. W meczu 2. kolejki Kanonierzy okazali się lepsi od PSG 2:0 po golach Kaia Havertza i Bukayo Saki.

Arsenal w pierwszej połowie dzisiejszego spotkania był wyraźnie lepszą ekipą niż PSG i raz za razem atakował na bramkę Gianluigiego Donnarummy. Kanonierom udało się Włocha pokonać dwukrotnie. Najpierw w 20. minucie dokonał tego Kai Havertz, który wykorzystał dośrodkowanie Leandro Trossarda. Kwadrans później swoje trafienie dołożył Bukayo Saka. Anglik trafił bezpośrednio z rzutu wolnego. W drugiej połowie mecz bardziej się wyrównał i goście zaczęli dochodzić do głosu. Byli oni jednak nieskuteczni lub świetnie w bramce bronił David Raya. Podopieczni Mikela Artety ostatecznie zwyciężyli 2:0, a udział w tej wygranej ma również Jakub Kiwior, który pojawił się na boisku w 46. minucie.