Asseco Resovia czy Jastrzębski Węgiel w Final Four LM siatkarzy? Transmisje w Polsacie Sport

Wszystkie pierwsze mecze ćwierćfinałów Ligi Mistrzów siatkarzy zakończyły się w trzech setach. Jastrzębski Węgiel, Zenit Kazań oraz Belgorie Belgrad są zatem o dwa sety od awansu do najlepszej czwórki Europy. O tym, czy tego dokonają dowiadywać się będziemy od najbliższego […]

Wszystkie pierwsze mecze ćwierćfinałów Ligi Mistrzów siatkarzy zakończyły się w trzech setach. Jastrzębski Węgiel, Zenit Kazań oraz Belgorie Belgrad są zatem o dwa sety od awansu do najlepszej czwórki Europy. O tym, czy tego dokonają dowiadywać się będziemy od najbliższego wtorku do czwartku.

Polskich kibiców najbardziej interesować będzie druga odsłona „Derbów Polski”. W hali Podpromie Asseco Resovia Rzeszów podejmie Jastrzębskiego Węgla i spróbuje odrobić straty, by doprowadzić do złotego seta. By tak się stało, podopieczni Andrzeja Kowala muszą zwyciężyć w trzech lub czterech setach. W tym sezonie w potyczkach pomiędzy tymi zespołami za każdym razem zwyciężał zespół gospodarzy. To rokowałoby dobrze dla rzeszowian, ale jastrzębianie pokazali, że są na fali i nie zamierzają odpuszczać. Zapowiada się więc pasjonujące starcie.

W pozostałych parach na razie bliżej półfinałów są dwa zespoły rosyjskie. Stosunkowo łatwe zadanie powinni mieć zawodnicy Zenitu Kazań, którzy rewanż z Coprą Elior Piacenza rozegrają na własnym boisku. Z kolei siatkarze Diatec Trenitino swoją szansę na zwycięstwo nad Belgorie Belgorod upatrują we własnej hali. Mecz w Rosji odbędzie się w środę o 16:30 polskiego czasu, zaś spotkanie w Trydencie 28 godzin później.

górny pasek

WTOREK – 11 LUTEGO 2014

17:30 Liga Mistrzów CEV – 1/6 finału: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD
Studio: Jerzy Mielewski – Wojciech Drzyzga, Krzysztof Ignaczak

18:00 Liga Mistrzów CEV – 1/6 finału: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – JASTRZĘBSKI WĘGIEL na żywo