Atletico rzutem na taśmę ratuje remis! Atletico 1:1 Real Madryt – skrót meczu [WIDEO[

Atletico Madryt | Kibice

Wielkie emocje mieliśmy w niedzielnych derbach Madrytu. Ostatecznie Atletico zremisowało z Realem Madryt 1:1.

Najciekawszym spotkaniem 8. kolejki La Liga EA Sports było starcie w derbach Madrytu pomiędzy Atletico a Realem. W pierwszej połowie spotkanie miało całkiem dobry poziom, ale obu drużynom zabrakło skuteczności, aby zdobyć gola. Niestety do przerwy ich nie zobaczyliśmy, ale liczyliśmy na to, że padną one w drugiej połowie. No i padły. Zaczął Real, który wyszedł na prowadzenie w 64. minucie po bramce Edera Militao.

Później niestety spotkanie zostało przerwane, ponieważ kibice gospodarzy rzucali różnymi przedmiotami w Thibaut Courtois. Po czasie mecz na szczęście został dokończony, a Atletico nie chciało pogodzić się z porażką. W doliczonym czasie gry ekipie Diego Simeone udało się wyrównać za sprawą Angela Correi.

Chwilę później Atleti kończyło mecz w dziesiątkę, bo czerwoną kartkę obejrzał Marcos Llorente. Na wynik jednak to nie miało wpływu i derby Madrytu zakończyły się remisem 1:1.