Liga BBVA: Atletico wygrywa z Espanyolem na własnym stadionie.

W spotkaniu ósmej kolejki Atletico Madryt na Vincente Calderon podejmowało Espanyol Barcelonę. Gospodarze bezproblemowo wygrali 2:0. Na pierwszego gola kibice na madryckim stadionie musieli czekać aż do 43 minuty. Wtedy to z prawej strony boiska, z głębi pola piłkę dośrodkował Gabi, […]

W spotkaniu ósmej kolejki Atletico Madryt na Vincente Calderon podejmowało Espanyol Barcelonę. Gospodarze bezproblemowo wygrali 2:0.

w_900x700_19141255_mol2533

lfp.es

Na pierwszego gola kibice na madryckim stadionie musieli czekać aż do 43 minuty. Wtedy to z prawej strony boiska, z głębi pola piłkę dośrodkował Gabi, a polu karnym Espanyolu najlepiej zachował się Tiago, który strzałem głową pokonał Kiko Casillę.

Wynik meczu ustalił w 71 minucie Mario Suarez. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego z prawej strony w polu karnym gości nastąpiło spore zamieszanie, w którym najlepiej odnalazł się właśnie Hiszpan. Asystę przy tym trafieniu ma zapisaną Jose Gimenez.

Atletico Madryt – Espanyol Barcelona 2:0 (1:0)