AT&T Pebbel Beach Pro-Am w Golf Channel Polska

Podczas gdy cykl European Tour udał się na przerwę, w PGA Tour rywalizacja trwa dalej. Turniej AT&T Pebble Beach Pro-Am pokaże Golf Channel Polska. Pomimo że ze względu na pandemię amatorzy w tym roku nie wystąpią w tym turnieju, nazwa […]

Podczas gdy cykl European Tour udał się na przerwę, w PGA Tour rywalizacja trwa dalej. Turniej AT&T Pebble Beach Pro-Am pokaże Golf Channel Polska.

Pomimo że ze względu na pandemię amatorzy w tym roku nie wystąpią w tym turnieju, nazwa nie została zmieniona. Wobec tego jedyne zmagania, jakie zostaną przeprowadzone, to te dla zawodowców, w klasycznym formacie stroke event. Turniej zazwyczaj rozgrywany jest równolegle na trzech polach, jednak i tym razem, wobec braku połowy uczestników w stosunku do planów, pole Monterey Peninsula CC nie zostanie wykorzystane – w związku z tym również cut ustalony zostanie po 36, a nie jak zazwyczaj w trakcie tej imprezy, po 54 dołkach.

Wśród amatorów, którzy brali udział w tym turnieju, pojawiały się takie postaci jak Bill Murray, Kevin Costner, Justin Timberlake czy bohater ostatnich dni, Tom Brady, a wreszcie sam pomysłodawca imprezy, Bing Crosby. Niewątpliwie takie nazwiska uatrakcyjniłyby listę startową i w tym roku, gdzie próżno szukać największych gwiazd PGA Tour. Wśród zgłoszonych wyróżniał się przede wszystkim Dustin Johnson, jednak triumfator z Arabii Saudyjskiej z zeszłotygodniowego turnieju European Tour w poniedziałek wycofał się z rywalizacji w Kalifornii.

CZWARTEK – 11 LUTEGO 2021

21:00 PGA Tour – AT&T Pebble Beach Pro-Am, Pebble Beach, USA: I RUNDA
Ipla

PIĄTEK – 12 LUTEGO 2021

21:00 PGA Tour – AT&T Pebble Beach Pro-Am, Pebble Beach, USA: II RUNDA
Ipla

SOBOTA – 13 LUTEGO 2021

21:00 PGA Tour – AT&T Pebble Beach Pro-Am, Pebble Beach, USA: III RUNDA 
Ipla

NIEDZIELA – 14 LUTEGO 2021

21:00 PGA Tour – AT&T Pebble Beach Pro-Am, Pebble Beach, USA: FINAŁ
Ipla

About Wojciech Nowakowski