Austria 5:1 Norwegia – skrót meczu: Nokaut w Linz! (WIDEO)

Mecz Ligi Narodów pomiędzy Austrią, a Norwegią, kończy się absolutną dominacją gospodarzy. Austriacy, po niezbyt udanych dwóch pierwszych kolejkach, najwyraźniej pragną się odkuć – dzisiejsza rywalizacja zakończyła się wynikiem 5:1.

Pierwsza połowa nie przyniosła jeszcze żadnych sygnałów, jakoby podopieczni Ralfa Rangnicka mieli zanotować tutaj tak wysokie zwycięstwo. Ten fragment rywalizacji zakończył się wynikiem 1:1, co dość skutecznie oddaje obraz rywalizacji. Wynik w 8. minucie otworzył Arnautović, natomiast pół godziny później, do wyrównania doprowadził Sorloth.

Po przerwie, Austriacy wrócili na murawę w niezwykle bojowym nastawieniu. Cztery minuty po rozpoczęciu drugiej części gry, Arnautović skompletował dublet, wyprowadzając gospodarzy na prowadzenie, po rzucie karnym. Później przewagę powiększali kolejno Lienhart, Posch i Gregoritsch, dzięki czemu starcie zakończyło się wynikiem 5:1. a Austriacy mogą pochwalić się drugim zwycięstwem z rzędu, z co najmniej czterema bramkami różnicy – kilka dni temu pokonali 4:0 reprezentację Kazachstanu.