Beniaminek wyrwał kolejne punkty! GKS Katowice 2:2 Widzew Łódź – skrót meczu (WIDEO)

Trzeba przyznać, że w spotkaniu GKSu Katowice z Widzewem Łódź na stadionie przy ul. Bukowej w Katowicach, emocji absolutnie nie brakowało.

Już pierwsza połowa przyniosła ze sobą trzy trafienia. Wynik, na korzyść Widzewa, otworzył Imad Rondić. Na ripostę ze strony gospodarzy nie trzeba było jednak długo czekać. 38. i 42. minuta to trafienia kolejno Repki i Wasielewskiego, dzięki czemu po pierwszej połowie, Katowiczanie schodzą do szatni prowadząc.

Druga połowa okazała się być znacznie mniej dynamiczna, jednak na sam koniec, w trzeciej minucie doliczonego czasu, Łukowski uratował ekipie z Łodzi przynajmniej ten jeden punkt. Mecz kończy się wynikiem 2:2.