Bez niespodzianek, choć… było nerwowo! Lille 1:3 PSG – skrót meczu

Mecz Lille przeciwko PSG zakończył trzecią kolejkę bieżącego sezonu francuskiej Ligue 1. Choć zgodnie z oczekiwaniami wygrali goście, emocji absolutnie nie brakowało, a w pewnym momencie zdawać by się mogło, że zwycięstwo wymyka się z rąk Paryżan.

Pierwsze trafienie, które padło w trakcie omawianego spotkania, zaprezentował Vitinha, po rzucie karnym podyktowanym za faul. Już trzy minuty później wynik podwyższył Barcola i stało się jasne, że Lille stoi przed szalenie trudnym zadaniem.

W drugiej połowie, dokładnie 12 minut przed upływem podstawowego czasu, gospodarze złapali jednak kontakt. Zhegrova popisał się kapitalnym strzałem z dystansu, a końcówka rywalizacji zapowiadała się fascynująco.

Być może tytuł tego artykułu brzmiałby podobnie do: „5 minut, które zabiło PSG”. Niewiele brakowało, a miałaby miejsce dokładnie taka sytuacja. Chwilę po bramce na 1:2, gola dokłada od siebie Tiago Santos, jednak sędzia dopatrzył się pozycji spalonej.

Na koniec – wygraną aktualnego Mistrza Francji przypieczętowuje Kolo Muani. Mecz kończy się wynikiem 1:3.