Bez niespodzianek: Irlandia 0:2 Anglia – skrót meczu

Reprezentacja Anglii pokonuje Irlandczyków 2:0, w meczu drugiej kolejki Ligi Narodów UEFA 2024. Choć gospodarze z pewnością pragnęli postawić się gigantowi na własnym terenie, przebieg meczu był całkowicie jednostronny.

Etapem, w trakcie którego tak naprawdę rozwiązał nam się wynik meczu, było pierwsze 26 minut spotkania. Anglicy ewidentnie weszli w mecz z wyjątkowo bojowym nastawieniem, a już w 11. minucie jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Declan Rice. 25-letni zawodnik Arsenalu był tego dnia wyjątkowo dobrze dysponowany, bo już 15 minut później, do bramki dołożył asystę, a prowadzenie podwyższył Grealish.

Jak się później okazało, po bramce 28-latka nic ciekawego już się nie wydarzyło. Ostateczny wynik to 0:2.