Blisko niespodzianki! Atletico Madryt 2:1 RB Lipsk – skrót meczu (WIDEO)

Antoine Griezmann 1 | Atletico Madryt 2024

Kolejnym z czwartkowych meczów nowej edycji Ligi Mistrzów, było spotkania Atletico Madryt przeciwko RB Lipsk. Choć Atletico ostatecznie zdołało przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, emocji nie brakowało, a o ostatecznym podziale punktów zadecydowały ostatnie minuty rywalizacji.

Wspomniałem o emocjach, na których niedosyt kibice absolutnie nie mogli narzekać. W przypadku podopiecznych Diego Simeone, emocje związane z początkiem meczu, nie były jednak w żadnym wypadku pozytywne. Mamy zaledwie 4. minutę, a wynik otwiera Sesko.

W dalszym etapie meczu Atletico wzięło się jednak za odrabianie strat. Stosunkowo szybko, bo w 28. minucie wyrównał Griezmann, a w ostatniej minucie podstawowego czasu, wyższość drużyny z Madrytu potwierdził Gimenez. Mecz kończy się wynikiem 2:1.