Bonusy bukmacherskie – co warto o nich wiedzieć?

Bonusy bukmacherskie są coraz częściej prowadzoną polityką w takich firmach jak STS. Dotyczy ona zwłaszcza nowych graczy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z bukmacherką. Sprawdź bonus na start STS oraz poznaj, jakie warunki trzeba spełnić i jaki obrót wykonać, aby […]

Bonusy bukmacherskie są coraz częściej prowadzoną polityką w takich firmach jak STS. Dotyczy ona zwłaszcza nowych graczy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z bukmacherką. Sprawdź bonus na start STS oraz poznaj, jakie warunki trzeba spełnić i jaki obrót wykonać, aby zyskać dodatkowe pieniądze.

  1. Bonus powitalny – 1200 zł od depozytu
  2. Bonusy bukmacherskie bez depozytu – Freebet 29 zł
  3. Bonus bez ryzyka – otrzymaj cashback o wartości 31 zł

Bonus powitalny – 1200 zł od depozytu

Rejestrując się w serwisie bukmacherskim, możemy otrzymać od sts bonus na start od depozytu do 1200 zł. Wystarczy zaznaczyć taką opcję na starcie, a następnie wpłacić swoją pierwszą kwotę. Nasz bonus będzie następnie jej równowartością. Nie może on jednak przekroczyć 1200 zł.

Żeby otrzymać dodatkowe pieniądze, należy wpłaconymi środkami obrócić trzykrotnie. Przy czym minimalny kurs nie może wynosić mniej aniżeli 1,91. Po spełnieniu tych zasad sts bonus na start zostaje przeniesiony na nasze konto depozytowe. Stamtąd możemy go przelać na prywatne konto bankowe lub też obrócić przy kolejnych zakładach.

Bonusy bukmacherskie bez depozytu – Freebet 29 zł

Bukmacherzy oferują nam także darmowe bonusy, które nie wymagają wpłaty własnych środków. Tak jest w przypadku bonusu na start Freebet o wysokości 29 zł. Żeby go otrzymać, wystarczy wpisać odpowiedni kod promocyjny przy rejestracji.

W celu dokonania wypłaty darmowego bonusu otrzymaną kwotę należy obrócić trzykrotnie. Suma naszych stawek nie powinna być łącznie niższa niż 87 zł. Podobnie jak w przypadku bonusu powitalnego, kurs powinien być zachowany na poziomie 1,91, bądź wyższym. Otrzymane pieniądze trafiają do depozytu. Stamtąd możemy samodzielnie nimi zadysponować.

Bonus bez ryzyka – otrzymaj cashback o wartości 31 zł

Na dobry początek gry możemy także skorzystać z oferty cashbacku. W tym przypadku bukmacherzy STS oferują nam bonus bez ryzyka do nawet 31 zł. Kwota jest oczywiście pomniejszona od podatku od obrotu, czyli o 12%. Podobnie jak w powyższych przykładach, bonus jest oferowany nowym graczom, którzy dopiero rozpoczynają obstawianie meczów.

Cashback otrzymamy jednorazowo w przypadku, kiedy nasz pierwszy zakład okaże się przegranym. Kwota, jaką uzyskamy, będzie równowartością naszej stawki do maksymalnie 31 zł. Dzięki temu praktycznie cała kwota zostanie nam zwrócona. Umożliwia to rozpoczęcie przygody z bukmacherką bez ryzyka.

Bukmacherzy proponują nowym użytkownikom atrakcyjne oferty, które umożliwią łatwy start w bukmacherce. Sprawdź bonus na start STS, aby wygrać jeszcze więcej! Dzięki ofertom skierowanym dla nowych graczy, obstawiania pierwszych meczów jest ograniczone ryzykiem.

About Piotr Barwaśny