Borussia Dortmund 2:1 St. Pauli – skrót meczu: Gospodarze ratują wynik w końcówce

Mecz pomiędzy Borussią Dortmund, a St. Pauli, w ramach 7. kolejki niemieckiej Bundesligi, kończy się nieznacznym zwycięstwem gospodarzy.

Jako pierwszy, do bramki dość niespodziewanie trafił Guilavogui, co jednak nie dało gościom prowadzenia, bo po analizie VAR, arbiter dopatrzył się spalonego. Trzynaście minut temu padł gol, już po drugiej stronie murawy. Wynik pierwszej połowy, na korzyść Borussii, ustalił Bensebaini.

W drugiej części meczu, zapachniało sporą niespodzianką. Dwanaście minut przed końcem rywalizacji stan meczu wyrównał Smith, co mogło dać ekipie gości pierwsze ligowe punkty od 28 września. Podopieczni Nuriego Sahina natychmiast wzięli się jednak za odrabianie, a ostatni głos należał do będącego ostatnio w kapitalnej dyspozycji Serhou Guirassyego. 2:1 to ostateczne rozstrzygnięcie.