Bośnia i Hercegowina 1:2 Niemcy – skrót meczu. Minimalna wygrana drużyny Juliana Nagelsmanna.

Pascal Gross | Niemcy 2024

Reprezentacja Niemiec zanotowała drugie zwycięstwo w obecnym sezonie Ligi Narodów UEFA. W spotkaniu 3. kolejki podopieczni Juliana Nagelsmanna pokonała Bośnię i Hercegowinę 2:1.

Od początku dzisiejszego meczu wyraźną przewagę mieli Niemcy. Podopieczni Juliana Nagelsmanna na prowadzenie wyszli w 30. minucie po trafieniu Deniza Undava. Gracz Stuttgartu rozgrywał dziś świetne zawody i chwilę później zdobył swoją drugą dziś bramkę. Do przerwy podopieczni Juliana Nagelsmanna prowadzili 2:0, a w drugiej połowie mecz bardziej się wyrównał. Gospodarze dążyli do zdobycia gola kontaktowego i udało im się to w 71. minucie. Alexandra Nubela pokonał Edin Dzeko. Na więcej Bośniaków już jednak nie było stać i trzy punkty trafiły na konto Niemiec, które zwyciężyły 2:1.