Brazylia-Senegal oraz Niemcy-Argentyna w TVP Sport oraz Polsat Sport News

Początek października oznacza tylko jedno – przerwa na mecze reprezentacyjne. Kibice oprócz eliminacji do Mistrzostw Europy będą mieli okazję zobaczyć ciekawie zapowiadające się mecze towarzyskie. 

Już w środę, 9 października w Dortmundzie na Signal Iduna Park, Niemcy zagrają z Argentyną. Będzie to przetarcie dla naszych zachodnich sąsiadów przed niedzielnym spotkaniem eliminacyjnym z Estonią. Goście z Ameryki Południowej z kolei zagrają w październiku dwa towarzyskie spotkania, w niedzielę 13 października  zmierzą się jeszcze z Ekwadorem. Ostatnie spotkanie tych drużyn odbyło się we wrześniu 2014 roku i zakończyło się zwycięstwem Argentyny 4-2. Jednak niemieccy kibice na pewno lepiej wspominają mecz finałowy Mistrzostw Świata, również z 2014 roku kiedy to po dogrywce pokonali Albicelestes. Jedno jest pewne – mecze tych drużyn to gwarancja dobrego futbolu. Początek spotkania o 20:45, transmisję  przeprowadzi stacja Polsat Sport News.

Dzień później, 10 października o 14:00 odbędzie się inne ciekawe spotkanie. Brazylia zagra towarzysko w Singapurze w ramach „Brazil Global Tour 2019” z Senegalem. Dla drużyny z Afryki będzie to test przed spotkaniem rewanżowym eliminacji Pucharu Narodów Afryki z Gwineą. Pierwszy mecz podopieczni Aliou Cissé wygrali u siebie 1-0. Brazylia z kolei w niedzielę, 13 października zmierzy się towarzysko z Nigerią. Transmisja w TVP Sport.

ŚRODA – 9 PAŹDZIERNIKA 2019

20:40 Mecz Towarzyski: NIEMCY – ARGENTYNA na żywo
Ipla

CZWARTEK – 10 PAŹDZIERNIKA 2019

14:00 Mecz Towarzyski: BRAZYLIA – SENEGAL
TVP Sport HDsport.tvp.pl

komentarz: Hubert Bugaj