Brest bezlitosne dla gospodarzy! RB Salzburg 0:4 Brest – skrót meczu (WIDEO)

blank

Niespodzianka w Salzburgu! Podchodzące do rozgrywek Ligi Mistrzów w roli jednego z głównych outsiderów Brest, miażdży na wyjeździe RB Salzburg aż 4:0.

Choć w kwestii stwarzania sobie dogodnych sytuacji, obydwie drużyny nie miały z tym problemu, francuska drużyna była dziś zwyczajnie zabójczo skuteczna. 6 celnych strzałów i cztery gole – to coś, co może się podobać.

Podobać, mógł się też austriackim kibicom początek spotkania w wykonaniu swoich ulubieńców. Mamy zaledwie 11. minutę spotkania, a Baidoo już trafia do siatki. Radość nie potrwała jednak długo, bo arbiter dopatrzył się pozycji spalonej, co być może w jakimś stopniu podcięło skrzydła gospodarzom, dla których kolejne minuty były wręcz katastrofalne. Najpierw, w 24. minucie, wynik na korzyść Brest otworzył Sima. W drugiej połowie strzelali kolejno Camara, ponownie Sima i Pereira Lage i w ten sposób goście wypracowali sobie czterobramkową przewagę, która utrzymała się już do ostatniego gwizdka.