Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:2 Znicz Pruszków – skrót meczu: Lider zatrzymany!

Termalica Nieciecza doznaje swojej pierwszej porażki w obecnym sezonie Betclic 1. Ligi, przegrywając 1:2 ze Zniczem Pruszków.

Choć to drużyna „Słoni” strzeliła bramkę jako pierwsza, a mówiąc konkretnie w 19. minucie uczynił to Fassbender, jeszcze w pierwszej połowie Znicz pokusił się o ripostę, która okazała się być na wagę zwycięstwa. Sześć minut po bramce Niemca, na listę strzelców wpisał się Sokół. Tuż przed przerwą, coś od siebie dołożył jeszcze Stanclik, a że w drugiej połowie nic szczególnie istotnego się już nie wydarzyło, Znicz niespodziewanie wygrał to spotkanie, zbliżając się do strefy barażowej na jeden punkt.