Cały tydzień z Plusligą w Polsacie Sport

Już w środę do Gdańska przyjedzie były zespół Mariusz Wlazłego – PGE Skra Bełchatów. Zespół z Trójmiasta spróbuje przerwać passę porażek z bełchatowską drużyną, trwającą od 13 lutego 2016 roku. Forma prezentowana przez siatkarzy Trefla na początku sezonu pozwala zawodnikom […]

Już w środę do Gdańska przyjedzie były zespół Mariusz Wlazłego – PGE Skra Bełchatów.

Zespół z Trójmiasta spróbuje przerwać passę porażek z bełchatowską drużyną, trwającą od 13 lutego 2016 roku. Forma prezentowana przez siatkarzy Trefla na początku sezonu pozwala zawodnikom i kibicom tej ekipy wierzyć, że upragnione zwycięstwo nad Skrą jest możliwe. Dodatkowym atutem po stronie gospodarzy jest obecność w ich składzie Mariusza Wlazłego, który przez lata był gwiazdą klubu z Bełchatowa.

5 października bełchatowianie pokonali Stal Nysa 3:0, odnosząc pierwsze zwycięstwo we własnej hali w tej edycji PlusLigi. MVP meczu został Bartosz Filipiak. Indykpol powinien postawić byłemu graczowi Trefla Gdańsk i jego kolegom trudniejsze warunki.

ŚRODA – 14 PAŹDZIERNIKA 2020

20:30 PlusLiga – 7. kolejka: TREFL GDAŃSK – PGE SKRA BEŁCHATÓW
Polsat Sport HDIpla

CZWARTEK – 15 PAŹDZIERNIKA 2020

17:30 PlusLiga – 7. kolejka: INDYKPOL AZS OLSZTYN – VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA

SOBOTA – 17 PAŹDZIERNIKA 2020

14:45 PlusLiga – 8. kolejka: GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI

20:30 PlusLiga – 8. kolejka: VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA – GKS KATOWICE