Złe wieści dla kibiców Realu Madryt. Jak informuje COPE, Daniel Carvajal doznał kontuzji, przez którą ma pauzować od 2 do 3 miesięcy. Czeka go artroskopia.
To kolejny cios dla linii defensywnej „Królewskich” – wcześniej urazu doznał także Antonio Rüdiger, który ma wrócić w połowie grudnia. Dla Carvajala to wyjątkowo pechowa sytuacja, bo w poprzednim sezonie stracił już ponad połowę rozgrywek z powodu poważniejszego urazu, a w bieżącej kampanii znów był etatowym graczem wyjściowej jedenastki.
Gwiazda Realu wypada z gry
32-letni Hiszpan jest jednym z symboli współczesnego Realu. Z klubem związany jest od czasów juniorskich, a jedyny epizod poza Madrytem zaliczył w sezonie 2012/13, grając w Bayerze Leverkusen. Od powrotu na Santiago Bernabéu rozegrał 436 spotkań, w których zdobył 14 bramek i 65 asyst.
Jeśli przewidywania się potwierdzą, Carvajal wróci do gry w okolicach stycznia.
🚨 Informa @AranchaMOBILE
🤕 Carvajal, lesionado. Tiene un cuerpo libre articular en la rodilla derecha
🦵 Tendrán que hacerle una artroscopia
⏳ Estará entre 2 y 3 meses de baja
📻 #PartidazoCOPE pic.twitter.com/IFL0UAbd3Z
— El Partidazo de COPE (@partidazocope) October 27, 2025
Udostępnij w social mediach:
