Celta 1:2 Real Madryt – skrót meczu. Gole Mbappe i Vinicusa dają Królewskim trzy oczka! [WIDEO]

Vinicius | Real Madryt 2023

Real Madryt dogonił Barcelonę w tabeli La Liga EA Sports. W spotkaniu 10. kolejki Królewscy minimalnie pokonali Celtę 2:1.

Madrytczycy od początku dzisiejszej potyczki mieli przewagę i w 20. minucie udało im się ją okrasić golem. Bramkarza Celty pokonał Kylian Mbappe. Trafienie Francuza było jedynym w pierwszej połowie, a kolejne zobaczyliśmy już na początku drugiej. Tym razem gola zdobyli gospodarze, a konkretnie uczynił to Williot Swedberg. Real musiał się otrząsnąć i trochę mu to zajęło, ale w 66. minucie ponownie prowadził. Kapitalnie do Viniciusa podał Luka Modric, a Brazylijczyk minął bramkarza i trafił do pustej bramki. W efekcie końcowym gol Brazylijczyka dał gościom wygraną i pozwolił zrównać się z Barceloną w liczbie punktów. Za tydzień obie drużyny zmierzą się w El Classico, ale jeszcze jutro Dumę Katalonii czeka potyczka z Sevillą.