Chelsea 1:1 Crystal Palace – skrót meczu

W pierwszym z niedzielnych spotkań angielskiej Premier League, Chelsea Londyn zremisowała na własnym stadionie 1:1 z Crystal Palace.

Choć z samego przebiegu meczu wynikałoby, że to gospodarze, którzy zresztą podchodzili do tego spotkania jako faworyt, powinni wyjść z tego starcia zwycięsko, „Niebieskim” zabrakło skuteczności, a jedyną bramkę dla ekipy z Londynu zdobył Jackson, w 25. minucie – wtedy jeszcze wydawało się, że wszystko pójdzie po myśli gospodarzy.

W drugiej połowie jednak gola na wagę remisu zdobył Eze i ostatecznie żaden z zawodników nie zdołał już znaleźć sposobu na pokonanie bramkarza rywali.

Mecz zakończył się wynikiem 1:1. Oznacza to, że Crystal Palace po słabym początku otwiera swój dorobek punktowy, a Chelsea, po trzech kolejkach, ma na koncie trzy punkty.