Chemik Police – Muszynianka Muszyna w Polsacie Sport Extra

Przed nami czternasta seria spotkań Orlen Ligi,dla siatkarek będzie to powrót na ligowe parkiety po przerwie spowodowanej udziałem reprezentacji Polski w turnieju kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich. Na tą kolejkę spotkań zaplanowano tylko jedną transmisję z piątkowego meczu w Policach gdzie […]

Przed nami czternasta seria spotkań Orlen Ligi,dla siatkarek będzie to powrót na ligowe parkiety po przerwie spowodowanej udziałem reprezentacji Polski w turnieju kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich. Na tą kolejkę spotkań zaplanowano tylko jedną transmisję z piątkowego meczu w Policach gdzie Chemik podejmie drużynę polskiego cukru Muszynianki Muszyna.

Spotkanie Chemika z Muszynianką ma zdecydowanego faworyta i są nim aktualne Mistrzynie Polski. Zawodniczki z Polic w dwunastu dotychczas rozegranych meczach straciły zaledwie cztery sety,nie zanotowały żadnej porażki oraz wywalczyły komplet 36 punktów.Trudno więc przypuszczać,aby zawodniczki z Muszyny były w stanie zatrzymać ” samograj” jakim jest ekipa aktualnych Mistrzyń Polski. Piękno sportu i nie tylko polega jednak na tym, że każda passa musi mieć swój koniec. Czy zespół gości znajdzie receptę na naszpikowaną gwiazdami drużynę Chemika? Przekonamy się już w najbliższy piątek.

PIĄTEK – 15 STYCZNIA 2016

18:00 OrlenLiga – 14. kolejka: CHEMIK POLICE – POLSKI CUKIER MUSZYNIANKA na żywo