Chorwacja 2:2 Albania skrót meczu (19.06.2024)

Modrić, Chorwacja

W środę, 19 czerwca o godzinie 15.00 rozpoczęliśmy drugą kolejkę fazy grupowej EURO 2024. Chorwacja zremisowała z Albanią 2:2.

Chorwacja – Albania: podsumowanie, informacje pomeczowe

Po pierwszej połowie zapowiadało się na kolejną niespodziankę na tym turnieju. To Albania jako pierwsza wyszła na prowadzenie, za sprawą trafienia Qazima Laciego już w 11. minucie. Podopieczni Sylvinho schodzili na przerwę z korzystnym wynikiem.

Chorwacja długo się rozkręcała i czekaliśmy na jej obudzenie się. Doczekaliśmy się w 74. minucie, gdy wyrównał doświadczony Andrej Kramarić. Albania miała sporego pecha, bo chwilę potem padł gol samobójczy. Piłkę do własnej siatki skierował bowiem Klaus Gjasula. Albania w końcówce szukała jeszcze swoich okazji. Kluczową znalazła w doliczonym czasie gry. Na 2:2 trafił Gjasula, rehabilitując się tym samym za samobója.

Chorwacja – Albania: skrót meczu