Co za koncert w pierwszej połowie! Villarreal 2:2 Atletico Madryt – skrót meczu (WIDEO)

Inauguracyjna kolejka hiszpańskiej La Ligi zakończyła się meczem Villarrealu przeciwko Atletico Madryt.

W tym przypadku fenomenalna była przede wszystkim pierwsza połowa – szalenie dynamiczna i przede wszystkim, bogata w bramki. Pierwszą strzelili gospodarze, czyli Danjuma, na konto Villarrealu. W 18. minucie pewnym strzałem bramkarza pokonał Danjuma, natomiast już minutę później, strzelając z ostrego kąta, odpowiedział Llorente, wyrównując stan meczu.

Emocji jednak nie koniec. Siedemnaście minut później dochodzi do fatalnego nieporozumienia pomiędzy Koke, a Janem Oblakiem i Villarreal, po bramce samobójczej pierwszego z wymienionych zawodników, znów prowadzi.

Skoro pozwoliłem sobie tak pochwalić dynamikę pierwszej połowy, to znaczy, że doczekamy się jeszcze jakiejś riposty. I doczekaliśmy…13 minut po wpadce graczy Atletico. Kapitalna wrzutka Barriosa i Sorloth zalicza bramkę „do szatni”.

W drugiej połowie żadna z drużyn nie zdołała przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. Mecz zakończył się wynikiem 2:2.