Cristiano Ronaldo z 900-golem w karierze! Portugalia 2:1 Serbia – skrót meczu

Kiedy oczy polskich kibiców skierowane były w stronę szkockiego Hampden Park, w międzyczasie swoje spotkanie rozegrało dwóch naszych pozostałych grupowych rywali: Portugalia podjęła na własnym stadionie Chorwację.

Już pierwsze minuty dość stanowczo wskazały, która drużyna czuła się tego dnia lepiej. Wynik, tak jak w naszym przypadku, został otwarty dość szybko: w 7. minucie Dalot wykorzystał podanie od Bruno Fernandesa i z niewielkiej odległości pokonał Livakovicia.

Świeżo po upływie pierwszych 30 minut gry, wydarzyło się coś, czego ze szczególną uwagą wyczekiwała cała Portugalia. Cristiano Ronaldo strzelił swojego dziewięćsetnego gola w karierze!

Siedem minut później, kontakt złapali jeszcze Chorwaci. Dalot niefortunnie wbił piłkę do własnej bramki, co jednak nie przyniosło ze sobą konsekwencji w postaci straconych punktów. W drugiej połowie nie wydarzyło się nic ciekawego, a mecz zakończył się ostatecznie wynikiem 2:1.