W najbliższych dniach polskie kluby rozegrają rewanżowe spotkania w III rundzie eliminacji europejskich pucharów. Spotkania Lecha, Rakowa i Legii będą transmitowane przez TVP.
III RUNDA ELIMINACJI UEFA CHAMPIONS LEAGUE
We wtorek Lech Poznań zagra rewanż z Crveną Zvezdą w ramach III rundy eliminacji LM. Pierwszy mecz zwyciężyli mistrzowie Serbii 3:1 i to oni są lepszej w sytuacji. Rewanż w Belgradzie będzie transmitowany przez TVP.
Plan transmisji:
Wtorek, 12 sierpnia:
21:00 FK Crvena Zvezda – Lech Poznań (TVP2, TVP Sport)
ELIMINACJE UEFA CHAMPIONS LEAGUE SPRAWDŹ GDZIE DOSTĘPNE SĄ TRANSMISJE
III RUNDA ELIMINACJI UEFA CONFERENCE LEAGUE
Pierwszy mecz w III rundzie eliminacji LK przegrał też Raków. Częstochowianie ulegli Maccabi 0:1 i w rewanżu będa musieli odrabiać straty. Transmisja rewanżowego starcia z izraelskim klubem w TVP.
Plan transmisji:
Czwartek, 14 sierpnia:
20:00 Maccabi Haifa FC – Raków Częstochowa (TVP Sport)
ELIMINACJE UEFA CONFERENCE LEAGUE SPRAWDŹ GDZIE DOSTĘPNE SĄ TRANSMISJE
III RUNDA ELIMINACJI UEFA EUROPA LEAGUE
Najgorzej w III rundzie wygląda sytuacja Legii Warszawa. Podopieczni Edwarda Iordanescu pierwszy mecz z AEK-iem przegrali aż 1:4 i w rewanżu będą potrzebować cudu. Czwartkowy mecz będzie dostępny w TVP.
Plan transmisji:
Czwartek, 14 sierpnia:
21:00 Legia Warszawa – AEK Larnaca (TVP2)
ELIMINACJE UEFA EUROPA LEAGUE SPRAWDŹ GDZIE DOSTĘPNE SĄ TRANSMISJE
Udostępnij w social mediach:
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.