Ćwierćfinały Pucharu Anglii w Eleven

Czwarta runda Pucharu Anglii doczeka się rozstrzygnięć w nadchodzący weekend. Turniej staje się coraz ciekawszy. Doszukiwanie się jakichkolwiek sensacji na tym etapie jest bardzo utrudnione. Dla fanów Premier League w tym tygodniu muszą wystarczyć emocje z tych rozgrywek, które zobaczyć […]

Czwarta runda Pucharu Anglii doczeka się rozstrzygnięć w nadchodzący weekend. Turniej staje się coraz ciekawszy. Doszukiwanie się jakichkolwiek sensacji na tym etapie jest bardzo utrudnione. Dla fanów Premier League w tym tygodniu muszą wystarczyć emocje z tych rozgrywek, które zobaczyć będzie można na antenach Eleven.

W najciekawiej zapowiadającym się meczu „Święci” podejmą „Kanonierów”. Dla gospodarzy będzie to szansa na przedłużenie marzeń o tryumfie w jakichkolwiek krajowych rozgrywkach. Z punktu widza, jak i całej rundy, mecz może być najbardziej zacięty. Dwie drużyny reprezentujące Premier League w 90–minutowym pojedynku zawalczą o awans do piątej rundy pucharu. W przypadku remisu o promocję powalczą w meczu rewanżowym, który odbędzie się na Emirates Stadium.

Do tych rozgrywek szczególnej powinni przystąpić piłkarze Leicester. Mistrz Anglii w piątkowym spotkaniu podejmie Derby i nie ma co ukrywać są faworytami spotkania, tak samo jak pozostali reprezentanci Premier League. Chelsea, Manchestery czy nawet Watford typowani są w gronie zwycięzców swoich par, a porażka którejkolwiek z drużyn będzie rozpatrywana w mniejszej lub większej ale sensacji.

Ciekawie jak poradzą sobie piłkarze „The Reds”. Zawodnicy Jurgena Kloppa notują ostatnio zniżkę formy, a niekorzystne wyniki z outsiderami ligi potwierdzają słabszą dyspozycję Liverpool`u. Będziemy mieli zatem okazję ocenić jak głęboko zakorzeniony jest problem zespołu przy Anfield Road. Czy „Wilki” zwietrzą szansę na niespodziewane powodzenie?

pasek2

PIĄTEK – 27 STYCZNIA 2017

20:50 FA Cup – 1/16 Finału: DERBY COUNTRY – LEICESTER CITY na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

SOBOTA – 28 STYCZNIA 2017

13:25 FA Cup – 1/16 Finału: LIVERPOOL FC – WOLVERHAMPTON WANDERERS na żywo
Jedenaście
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

15:55 FA Cup – 1/16 Finału: CHELSEA FC – BRENTFORD FC na żywo

Komentarz: Michał Mitrut – Paweł Wróbel

18:25 FA Cup – 1/16 Finału: SOUTHAMPTON FC – ARSENAL FC na żywo
Jedenaście
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

NIEDZIELA – 29 STYCZNIA 2017

13:00 FA Cup – 1/16 Finału: MILLWALL – WATFORD na żywo

Komentarz: Michał Mitrut – Tomasz Zieliński

16:55 FA Cup – 1/16 Finału: MANCHESTER UNITED – WIGAN ATHLETIC na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński
pasek2

About Michał Lewandowski