Częstochowsko – gdański pojedynek w żużlowej rywalizacji na otwartej antenie TVP

Trochę dłuższą przerwę, niż koledzy z PGE, mieli zawodnicy z Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Koniec jednak tego dobrego i również I liga wraca na tor. W 15. serii spotkań na antenie Telewizji Polskiej zobaczymy mecz Eko-Dir Włókniarz Częstochowa – Renault […]

Trochę dłuższą przerwę, niż koledzy z PGE, mieli zawodnicy z Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Koniec jednak tego dobrego i również I liga wraca na tor. W 15. serii spotkań na antenie Telewizji Polskiej zobaczymy mecz Eko-Dir Włókniarz Częstochowa – Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk.

Oba kluby dzieli 9 punktów w ligowej tabeli. Częstochowianie zaliczyli udany powrót po rocznej absencji i z powodzeniem walczą na zapleczu Ekstraligi, do której awans jest zapewne ich marzeniem. Gdańszczanie w ostatnim swoim meczu ulegli Łodzianom 10 punktami. Ich rywal wygrał w Krośnie 8 punktami. Czy tymi wynikami można się sugerować? Po części odzwierciedlają obecny potencjał rywalizujących drużyn. Nikt jednak nie potwierdzi, że po wakacyjnej przerwie, w niedzielę, nie dojdzie do przetasowania i zmiany układu sił .

NIEDZIELA – 21 SIERPNIA 2016

13:15 Nice Polska Liga – 15. kolejka: EKO-DIR WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA – RENAULT ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK na żywo