Cztery mecze rewanżowe 1/4 Ligi Europy UEFA na antenach Polsatu Sport Premium

Przed nami mecze rewanżowe Ligi Europy. Będą to zacięte boje, po których dowiemy się jakie zespoły zostaną półfinalistami. Transmisje na kanałach Polsat Sport Premium.

Slavia Praga – Arsenal Londyn. Kanonierzy podczas ostatniego spotkania grali minimalnie lepiej, lecz brakowało im wykończenia akcji. Czesi posiadali piłkę nieco rzadziej, ale bezapelacyjnie oddali więcej celnych strzałów na bramkę. Końcowy wynik to 1:1 i nie jest to żaden sukces. Jutrzejszy mecz rozwieje wszelkie wątpliwości, co do klasy obu zespołów.

Manchester United – Granada CF.  Dla Czerwonych Diabłów rozgrywka zakończyła się niemałym sukcesem (2:0). Hiszpanie rachitycznie rozwijali swoją grę, natomiast obie jedenastki oddały po trzy celne strzały na bramkę rywala. Anglicy grali dużo agresywniej, na co wskazuje liczba żółtych kartek oraz interwencje sędziego Soaresa Diasa. Czerwono-biało-niebiescy będą chcieli odkuć się w trakcie nadchodzącego spotkania. Trener Granady Diego Martinez będzie miał twardy orzech do zgryzienia.

Dinamo Zagrzeb – Villarreal CF. Hiszpanie wygrali tę rozgrywkę 1:0 z widoczną przewagą na boisku. Sędzia Daniel Siebert odgwizdał rzut karny po zagraniu ręką chorwata, a do piłki podszedł Gerard Moreno, który strzelił gola. Był to kluczowy moment podczas tego spotkania. Gra drużyny odzwierciedla trenera. Damir Krznar będzie musiał zmotywować podopiecznych, aby wyłuskali z tego meczu jak najwięcej. Hiszpanie są pewni zwycięstwa, nie mniej jednak chorwaci będą dążyli do okręcenia Żółtej Łodzi Podwodnej wokół małego palca.

AS Roma – Ajax Amsterdam. Podopieczni Paula Fonseci po zaciętej walce wygrali 2:1 z Holendrami. Dusan Tadic miał wielką szansę na wyrównanie wyniku, lecz nie trafił karnego. Amsterdamczycy jednoznacznie dominowali podczas spotkania, ale niestety brakowało im klasycznego napadziora kończącego akcje. Ajax był o włos od zremisowania spotkania. Zawodnicy Erica Ten Haga wyciągnęli wnioski i będą chcieli doprowadzić zespół do upragnionego celu.

CZWARTEK – 15 KWIETNIA 2021

20:50 Liga Europy UEFA – 1/4 finału: SK SLAVIA PRAGA – ARSENAL FC 

Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski, Jan Micygiewicz

20:50 Liga Europy UEFA – 1/4 finału: AS ROMA – AFC AJAX 

Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Anyszek, Piotr Szymczuk

20:50 Liga Europy UEFA – 1/4 finału: MANCHESTER UNITED – GRANADA CF 

Komentarz w Radio Gol 3: Bartłomiej Płonka, Mateusz Stóf

20:50 Liga Europy UEFA – 1/4 finału: VILLARREAL CF – DINAMO ZAGRZEB 

Komentarz w Radio Gol 3: Bartłomiej Płonka, Mateusz Stóf