Czy Fabiański zatrzyma Arsenal? 21. kolejka Premier League w Canal+ Sport

W ostatniej kolejce porażki Chelsea nie wykorzystali „The Reds”. Wygrane kolejnych czołowych drużyn jeszcze bardziej spłaszczyły tabelę. Jak to będzie wyglądało po 21. kolejce, którą na swojej antenie pokaże stacja Canal+Sport? Tottenham zatrzymał „The Blues”. Punkty, które sobie dopisali, pozwoliły […]

W ostatniej kolejce porażki Chelsea nie wykorzystali „The Reds”. Wygrane kolejnych czołowych drużyn jeszcze bardziej spłaszczyły tabelę. Jak to będzie wyglądało po 21. kolejce, którą na swojej antenie pokaże stacja Canal+Sport?

Tottenham zatrzymał „The Blues”. Punkty, które sobie dopisali, pozwoliły wskoczyć na 3 miejsce. Strata tylko 2 punktów do „The Reds” mobilizuje Londyńczyków do jeszcze ambitniejszej gry. Ich następny rywal West Bromwich Albion też notuje lepszy okres gry. Dwa zwycięstwa z drużynami niżej notowanymi nie napawają jednak zbytnio optymistycznie, zważywszy, że mecze z Manchesterem United czy Arsenalem, drużynami z czołówki zakończyły się porażką.

Swansea ruszyła z miejsca. Fabiański i koledzy po ostatnim zwycięstwie nad Crystal Palace awansowali o jedną lokatę. To jednak nadal żadne pocieszenie dla kibiców, gdyż 19 lokata tez jest zagrożona spadkiem. Przydałoby się parę spotkań i parę punktów, aby uspokoić sytuację i wyjść z czerwonej strefy tabeli. Aby tego dokonać, trzeba wygrywać także z drużynami wyżej sklasyfikowanymi. Następnym przeciwnikiem będą „Kanonierzy”, dla których 20. kolejka nie byłą zbyt udana. Remis z Bournemouth kosztowała Londyńczyków spadkiem na 5. miejsce. Boruc zatrzymał Arsenal. Czy dokona tego także Fabiański, Polak, który w przeszłości reprezentował zespół Arsena Wengera?

Chelsea po serii zwycięstw musiało uznać wyższość Tottenhamu. Z 49 punktami nadal są liderami Premier League. W tej kolejce ich rywalem będą Mistrzowie Anglii, którzy już pewne, tytułu nie obronią. Czy koledzy Bartosza Kapustki zdołają ugodzić „The Blues”?

Manchester City dzielnie trzyma się w TOP FOUR. Punkt przewagi nad Arsenalem nie daje zbytniego komfortu psychicznego przed najbliższym spotkaniem. Zbliżający się do czołówki Everton stara się regularnie kolekcjonować punkty. Czy „Obywatele” dadzą sobie wydrzeć jakiekolwiek oczka w meczu z „The Toffees”? Jeżeli tak to tym bardziej będziemy przyglądać się ostatniej potyczce kolejki. „Red Devils” pokonując „The Reds” zrówna się punktami z „The Citizens” i wróci wreszcie do czołówki. Seria 6. zwycięstw z rzędu pozwala wierzyć, że Jose Mourinho wreszcie poukładał drużynę, która kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Nim jednak dowiemy się czy po 90 minutach będą cieszyli się z 7 zwycięstwa z rzędu, obejrzymy wspaniały spektakl. Liverpool też ucieka przed goniącymi drużynami. Margines błędu wykorzystali. Teraz każda porażka będzie przyprawiała o drżenie serca Jurgena Kloopa, który na niepowodzenia reaguje bardzo nerwowo.

pasek2

SOBOTA – 14 STYCZNIA 2017

11:00 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV premiera.200


13:25 Premier League – 21. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – WEST BROMWICH ALBION na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Przemysław Rudzki

15:55 
Premier League – 21. kolejka: SWANSEA CITY – ARSENAL FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Krzysztof Przytuła

18:25 Premier League – 21. kolejka: LEICESTER CITY – CHELSEA FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Twarowski – Tomasz Wieszczycki

22:20 Magazyn PREMIER LEAGUE+premiera.200
CANAL+ Sport HD

NIEDZIELA – 15 STYCZNIA 2017

14:00 Premier League: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak – Krzysztof Przytuła

14:25
Premier League – 21. kolejka: EVERTON FC – MANCHESTER CITY na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

16:30 Premier League: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak – Krzysztof Przytuła

16:55
Premier League – 21. kolejka: MANCHESTER UNITED – LIVERPOOL FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny (z Manchesteru)

19:00 Premier League: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak – Krzysztof Przytuła
pasek2

About 0a60d0xx