Decydujące starcia kwalifikacji do Ligi Mistrzów w Polsacie Sport Premium

W Lidze Mistrzów zostało jeszcze 6 miejsc do zajęcia. Ostatnich uczestników tegorocznych rozgrywek poznamy już we wtorek i środę. Wszystkie starcia obejrzeć będzie można na antenach Polsatu Spor Premium WTOREK – 23 SIERPNIA  PSV EINDHOVEN – SL BENFICA (Pierwszy mecz: […]

W Lidze Mistrzów zostało jeszcze 6 miejsc do zajęcia. Ostatnich uczestników tegorocznych rozgrywek poznamy już we wtorek i środę. Wszystkie starcia obejrzeć będzie można na antenach Polsatu Spor Premium

WTOREK – 23 SIERPNIA

 PSV EINDHOVEN – SL BENFICA (Pierwszy mecz: 1-2)

W Lizbonie padł wynik 2:1 na korzyść Benfiki. Na Philips Stadion gracze z czerwonej części Lizbony staną przed nie lada wyzwaniem. Ekipa PSV jest niesłychanie mocna na własnym stadionie. Ostatni raz przegrali w styczniu. Tym razem Rolnikom z Eindhoven nie wystarczy jednak nie przegrać, tylko trzeba wygrać i to minimum dwoma bramkami.

FENERCVAROSI TC – BSC YOUNG BOYS (Pierwszy mecz 2:3)

Szalony mecz w Bernie zakończył się zwycięstwem 3:2 drużyny Young Boys. Wydaje się, że mistrzowie Węgier wykorzystali już limit pecha. W pierwszym spotkaniu z YB mimo gry w przewadze od 25 minuty nie wykorzystali karnego, a jedna ze strzelonych przez nich bramek została cofnięta po konsultacji z VAR-em. Young Boys mimo dominacji na krajowym podwórku, nie może pochwalić się aż tak dobrym wyjazdowym bilansem, jak większość drużyn grających systematycznie w Europie. Jeśli Węgrzy chcą awansować drugi raz z rzędu do Ligi Mistrzów, to muszą wykorzystać ten fakt!

ŁUDOGOREC RAZGRAD – MALMÖ FF (Pierwszy mecz 0:2)

Mistrzowie Szwecji ograli 2:0 na własnym boisku mistrzów Bułgarii. W Razgradzie na pewno nie będzie nudy. Bałkańska atmosfera i wsparcie kibiców Łudogorca z pewnością uskrzydli zawodników, którzy od pierwszej minuty będą musieli gonić wynik. Wygrana dwoma bramkami zapewni dodatkowe 30 minut emocji.

ŚRODA – 24 SIERPNIA

SZACHTAR DONIECK – AS MONACO (Pierwszy mecz 1:0)

Gracze z Doniecka zrobili swoje i wygrali z Monaco na ich stadionie. Co prawda zwycięstwo to było skromne, bo 1:0, ale perspektywa dalekiego wyjazdu na Ukrainę na pewno nie nastraja optymistycznie graczy z Księstwa Monako. Tym bardziej że Francuzi ostatnio nie mogą pochwalić się dobrą formą. Trzy ostatnie mecze to 3 przegrane i bilans bramkowy 0-4.

GNK DINAMO ZAGRZEB – SHERIFF TYRASPOL (Pierwszy mecz 0:3)

Jeśli Sheriff dobrze rozegra to spotkanie, to po raz pierwszy w historii awansuje do Ligi Mistrzów. W Mołdawii było 3:0. Na Stadionie Maksimir musiałby wydarzyć się prawdziwy kataklizm, jednak piłka nożna zna już takie historie. Wbrew pozorom w tym starciu jeszcze nic nie jest rozstrzygnięte!

BRONDBY IF – FC SALZBURG (Pierwszy mecz 1:2)

Obie drużyny są obecnie na dwóch różnych horyzontach. Brondby zalicza obecnie serię remisów i porażek. Swój ostatni mecz o stawkę wygrało 24 maja. Salzburg natomiast wygrał 11 ostatnich meczów z rzędu! Punkty po raz ostatni stracili pod koniec kwietnia. Jeśli Chłopcy z Zachodnich Peryferii mają się przełamać, to nie będzie lepszego momentu niż mecz z Mistrzami Austrii.

WTOREK 23 – SIERPNIA

19:00 Liga Mistrzów UEFA – 4. runda kwalifikacji: STUDIO na żywo
*(również o 22:50)


20:15 Liga Mistrzów UEFA – 4. runda kwalifikacji: WSTĘP DO MECZU na żywo


20:15 Liga Mistrzów UEFA – 4. runda kwalifikacji: WSTĘP DO MECZU na żywo


20:50 Liga Mistrzów UEFA – 4. runda kwalifikacji: PSV EINDHOVEN – SL BENFICA na żywo


20:50 Liga Mistrzów UEFA – 4. runda kwalifikacji: FENERCVAROSI TC – BSC YOUNG BOYS na żywo


20:50 Liga Mistrzów UEFA – 4. runda kwalifikacji: ŁUDOGOREC RAZGRAD – MALMÖ FF na żywo


23:30 Magazyn LIGI MISTRZÓW UEFA 

ŚRODA – 24 SIERPNIA

19:00 Liga Mistrzów UEFA – 4. runda kwalifikacji: STUDIO na żywo
*(również o 22:50)


20:15 Liga Mistrzów UEFA – 4. runda kwalifikacji: WSTĘP DO MECZU na żywo


20:15 Liga Mistrzów UEFA – 4. runda kwalifikacji: WSTĘP DO MECZU na żywo


20:50 Liga Mistrzów UEFA – 4. runda kwalifikacji: SZACHTAR DONIECK – AS MONACO na żywo


20:50 Liga Mistrzów UEFA – 4. runda kwalifikacji: GNK DINAMO ZAGRZEB – SHERIFF TYRASPOL na żywo


20:50 Liga Mistrzów UEFA – 4. runda kwalifikacji: BRONDBY IF – FC SALZBURG na żywo


23:30 Magazyn LIGI MISTRZÓW UEFA 

About Jakub Barabasz