Decydujące starcia turnieju ATP Challenger w Warszawie w Polsacie Sport Extra

Światowy tenis w końcu powrócił do Warszawy. Na kortach Legii, od poniedziałku 23 sierpnia trwa turniej ATP Challenger z udziałem zawodników z całego globu. Decydujące starcia gry singlowej oraz deblowej będzie można obejrzeć w Polsacie Sport Extra. Pierwszym rozstawionym w […]

Światowy tenis w końcu powrócił do Warszawy. Na kortach Legii, od poniedziałku 23 sierpnia trwa turniej ATP Challenger z udziałem zawodników z całego globu. Decydujące starcia gry singlowej oraz deblowej będzie można obejrzeć w Polsacie Sport Extra.

Pierwszym rozstawionym w turnieju był Niemiec Daniel Altmaier, który w kontrowersyjnych okolicznościach awansował do drugiej rundy, pokonując walkowerem Leo Borga. Ojciec Szweda, również był obecny na zawodach podczas pierwszych dni zawodów. Oprócz Niemca, do roli faworytów zaliczali byli Nicolas Jarry oraz Jozef Kovalik. W turnieju głównym wystąpiło czterech Polaków. Tylko jeden z nich, Szymon Kielan przebrnął przez pierwszą rundę, pokonując w dwóch setach wyżej notowanego Portugalczyka Goncalo Olivieirę. Przez deszczową aurę przez cały tydzień, mecze były przesuwane na późniejsze godziny czy nawet na następny dzień. Polsat Sport Extra przeprowadzi transmisję z meczów półfinałowych oraz finału. Dodatkowo kibice zobaczą finał gry deblowej.

SOBOTA – 28 SIERPNIA 2021

11:00 ATP Challenger Tour, Warszawa – 1/2 finału: ??? – ??? 


13:00 ATP Challenger Tour, Warszawa – 1/2 finału: ??? – ??? 


15:00 ATP Challenger Tour, Warszawa – finał debla: ??? – ??? 

NIEDZIELA – 29 SIERPNIA 2021

11:00 ATP Challenger Tour, Warszawa – finał: ??? – ??? 

About Michał Dąbrowski

Piszę o sporcie, bo lubię.