Derby Lizbony w ramach 16. kolejki ligi portugalskiej w Eleven Sports 1

Nie Porto, nie Benfica, a Sporting jest liderem portugalskiej ekstraklasy. W poniedziałek to się jeszcze nie zmieni, ale sytuacja w czołówce tabeli może stać się bardzo wyrównana. Dwa mecze z udziałem wielkiej trójki zobaczymy w Eleven Sports 1. Na początek […]

Nie Porto, nie Benfica, a Sporting jest liderem portugalskiej ekstraklasy. W poniedziałek to się jeszcze nie zmieni, ale sytuacja w czołówce tabeli może stać się bardzo wyrównana. Dwa mecze z udziałem wielkiej trójki zobaczymy w Eleven Sports 1.

Na początek swój mecz z Rio Ave rozegra Porto zajmujące drugie miejsce z trzydziestoma pięcioma punktami na koncie. Smoki aż trzydzieści dwa razy zdobywali tytuł mistrza Portugalii. Sytuacja w obecnym sezonie wciąż jest otwarta, a zatem drużyna Sergio Conceicao musi wygrać ten mecz i wiele kolejnych. Warto dodać, że powstrzymać Porto będzie próbował polski bramkarz Paweł Kieszek. O 22:30 wszyscy skupią już się na wydarzeniach mających miejsce na Estadio Jose Alvalade. Sporting Lizbona będzie podejmował Benficę Lizbona. Sporting zajmuje fotel lidera ze zdobytymi trzydziestoma oczkami, a z kolei zespół prowadzony przez Jorge’a Jesusa do tej pory zainkasował trzydzieści trzy punkty. Pasjonująco zapowiada się ta walka o prymat w Portugalii. Jeśli Sporting wygra, to Benfica może już go nie dogonić. Oto plan transmisji w poniedziałek.

PONIEDZIAŁEK – 1 LUTEGO 2021

19:55 Liga NOS – 16. kolejka: FC PORTO – RIO AVE na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Michał Świerżyński

22:25 Liga NOS – 16. kolejka: SPORTING CP – SL BENFICA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

About Marceli Korytek

Trudno znaleźć dobrą opiekunkę do dziecka, ale jeszcze trudniej znaleźć dobre dziecko.