Derby Szanghaju wydarzeniem 10. kolejki ligi chińskiej. Transmisja w Polsacie Sport News

Liga chińska cieszy się coraz większym prestiżem na świecie. Derby Szanghaju to jedno z największych wydarzeń w całym terminarzu Chinese Super League. Emocji nie zabraknie.  Obie drużyny plasują się w czołówce tabeli ligi chińskiej, więc możemy oczekiwać, że poziom piłkarski […]

Liga chińska cieszy się coraz większym prestiżem na świecie. Derby Szanghaju to jedno z największych wydarzeń w całym terminarzu Chinese Super League. Emocji nie zabraknie. 

Obie drużyny plasują się w czołówce tabeli ligi chińskiej, więc możemy oczekiwać, że poziom piłkarski będzie wysoki. Gospodarze Shanghai Greenland Shenhua FC zajmują piątą pozycję i do swoich rywali zza miedzy tracą raptem cztery oczka. Shanghai SIPG spisuje się w tym sezonie rewelacyjnie. Ekipa ta legitymuje się bilansem 6-2-1, zajmuje piąte miejsce w tabeli, tracąc do lidera raptem dwa oczka. Już rzut oka na klasyfikację ligi chińskiej jednoznacznie pokazuje, że będzie to spotkanie o dużym znaczeniu. Jeśli dodamy do tego aspekty kibicowskie i walkę o prym w wielkim mieście, możemy być pewni, że w Szanghaju zobaczymy wielkie widowisko.

SOBOTA – 20 MAJA 2017

09:20 Chinese Super League – 10. kolejka: SHANGHAI GREENLAND SHENHUA FC – SHANGHAI SIPG FC na żywo
Ipla

About 0a60d0xx