Dla kogo Premier League? – Finał turnieju barażowego Championship w Eleven Sports

Przed nami ostateczne starcie w angielskiej Championship. Drużyny Fulham Londyn oraz Aston Villa rozdzielą między siebie ostatnie wolne miejsce w Premier League na sezon 2018/2019. W finale, jak można było się spodziewać zagrają  drużyny, które zajmowały najwyższe lokaty spośród uczestników […]

Przed nami ostateczne starcie w angielskiej Championship. Drużyny Fulham Londyn oraz Aston Villa rozdzielą między siebie ostatnie wolne miejsce w Premier League na sezon 2018/2019.

W finale, jak można było się spodziewać zagrają  drużyny, które zajmowały najwyższe lokaty spośród uczestników turnieju barażowego. Fulham w poprzedniej rundzie odprawiło z kwitkiem Derby County. Mimo porażki w pierwszym spotkaniu Londyńczycy zdołali odrobić straty i teraz powalczą o powrót do elity piłkarskiej na wyspach. Aston Villa natomiast wygrała dwumecz z Middlesbrough. Awans drużynie z Birmingham zapewniła bramka Mile Jedinaka, strzelona w meczu wyjazdowym, gdyż jak się później okazało była to jedyna bramka w tej potyczce.

Obie drużyny mierzyły się w tym sezonie dwukrotnie i za każdym razem lepsi okazywali się gospodarze danego spotkania. Tym razem wyłonienie zwycięzcy może okazać się trochę trudniejsze, gdyż spotkanie rozegrane zostanie na legendarnym Wembley. Początek spotkania o godzinie 18, można je więc potraktować jako przedsmak sobotniego dania głównego jakim z pewnością jest finał Ligi Mistrzów.

SOBOTA – 26 MAJA 2018

18:00 Championship – finałowy mecz barażowy: ASTON VILLA – FULHAM FC na żywo
Ipla

About 0a60d0xx