Dramat Wisły! ŁKS 3:1 Wisła Kraków – skrót meczu (WIDEO)

Wisła Kraków ugrzęzła w strefie spadkowej Betclic 1. Ligi – ten absurdalny scenariusz staje się faktem. Drużyna „Białej Gwiazdy” przegrała 1:3 z ŁKSem w Łodzi, notując trzecią porażkę w siódmym meczu ligowym aktualnego sezonu.

Suche statystyki absolutnie nie wskazują na to, żeby ŁKS jakkolwiek przeważał w omawianym spotkaniu. 17 strzałów Krakowian vs. 7 ekipy z Łodzi, czy 68% do 32% posiadania piłki, wskazują wręcz na dominacje Wisły. Cóż jednak po statystykach, kiedy zawodzi skuteczność. Zespół ze stolicy województwa łódzkiego już w 28. minucie prowadził 2:0 po bramkach Feiertaga i Arasy, a w minucie 71. po rzucie karnym, Wisłę dobił Mokrzycki. Na listę strzelców, zdobywając bramkę honorową w doliczonym czasie gry, dopisał się jeszcze Alan Uryga. Ostateczny wynik to 3:1.