Druga runda Carabao Cup w Eleven Sports

W najbliższych dniach Eleven Sports pokaże mecze drugiej rundy Carabao Cup (Pucharu Ligi Angielskiej) z udziałem klubów Premier League. We wtorek transmitowane będzie spotkanie, w którym AFC Wimbledon podejmie drużynę Łukasza Fabiańskiego, West Ham United. Ekipa gości przeciętnie zaczęła nowy […]

W najbliższych dniach Eleven Sports pokaże mecze drugiej rundy Carabao Cup (Pucharu Ligi Angielskiej) z udziałem klubów Premier League.

We wtorek transmitowane będzie spotkanie, w którym AFC Wimbledon podejmie drużynę Łukasza Fabiańskiego, West Ham United. Ekipa gości przeciętnie zaczęła nowy sezon w lidze i zrobi wszystko, by przełamać się w starciu pucharowym. Drużyna gospodarzy rozpoczynała rozgrywki od 1 rundy, gdzie mierzyła się z Porsmouth. Mecz ten długo nie układał się pomyśli piłkarzy z Kingsmeadow, ale ostatecznie udało się wygrać w końcówce po samobójczej bramce. Popularne Młoty miały wymagających rywali na początku sezonu i niestety spisały się fatalnie. Porażki z Liverpoolem oraz Arsenalem można wybaczyć (odpowiednio 4:0 oraz 3:1 w spotkaniach wyjazdowych), ale  z ekipą Bornemouth u siebie już nie.

W środę relacja z meczu Nottingham Forrest – Newcastle United. Co ciekawe, zespoły te spotkały się także w 2. rundzie poprzednich rozgrywek Carabao Cup. Wówczas ekipa z Nottingham pokonała przedstawiciela Premier League 3:2. Jak będzie tym razem? Mecz ten to pojedynek hiszpańskich trenerów, gospodarzy prowadzi Aitor Karanka, a gości Rafa Benitez. Ekipa z Forrest w 1 rundzie wygrała po bardzo długim konkursie rzutów karnych (ostatecznie się skończyło 12:11). Newcastle w trzech meczach Premier League ugrało ostatecznie 1 punkt z beniaminkiem z Cardiff i zajmuje 16 miejsce.

WTOREK – 28 SIERPNIA 2018

20:40 Carabao Cup – 2 runda: AFC WIMBLEDON – WEST HAM UNITED na żywo
Ipla

ŚRODA – 29 SIERPNIA 2018

20:40 Carabao Cup – 2 runda: NOTTINGAM FORREST – NEWCASTLE UNITED na żywo
Ipla

About Mateusz Bartkowiak