Dublet Lewandowskiego! Villarreal 1:5 FC Barcelona – skrót meczu (WIDEO)

blank

FC Barcelona się nie zatrzymuje! Duma Katalonii po szóstej kolejce ligowych rozgrywek w dalszym ciągu nie straciła choćby jednego punktu, a liczba bramek zdobytych w zaledwie trzech ostatnich meczach La Ligi, to 16 trafień.

Już w 8. minucie do siatki trafili gospodarze, a konkretniej Yeremi Pino, jednak po analizie VAR, arbiter dopatrzył się spalonego. Chwilę później wynik otworzył Robert Lewandowski, który piętnaście minut później natychmiastowo dołożył drugie trafienie, kompletując dublet.

Villarreal nie zamierzał jednak odpuszczać i po drugim trafieniu „Lewego”, akcja natychmiast przeniosła się na drugą stronę boiska. Baena w perfekcyjny sposób wypatrzył Pepe, który zagrał do strzelcy gola kontaktowego – Ayoze Pereza.

Druga część rywalizacji to jednak koncert Barcelony. Co prawda w 50. minucie pachniało już remisem – piłkę w siatce umieścił Pepe, jednak gola anulowano ze względu na spalonego, jednak już osiem minut później prowadzenie podopiecznych Hansiego Flicka podwyższył Torre.

Chwilę później przed szansą na hat-tricka stanął Robert Lewandowski, jednak Polak zmarnował rzut karny, obijając jedynie słupek. Minutę później już trzecią bramkę ze spalonego zdobył Villarreal, a zwycięstwo Barcy przypieczętowały trafienia Raphinii. Mecz kończy się wynikiem 1:5.