Duma Katalonii gromi mistrzów Szwajcarii! Barcelona 5:0 Young Boys – skrót meczu [WIDEO]

Barcelona nie dała żadnych szans szwajcarskiemu Young Boys w meczu 2. kolejki Ligi Mistrzów UEFA. Duma Katalonii rozgromiła rywala 5:0.

Podopieczni Hansiego Flicka w pierwszym meczu Champions League ulegli 1:2 Monaco i dziś z pewnością nie chcieli takiego rezultatu powtórzyć. Barcelona od samego początku rzuciła się na rywala i już w 8. minucie wyszła na prowadzenie za sprawą Roberta Lewandowskiego. Duma Katalonii nie złożyła nogi z gazu i jeszcze przed przerwą dołożyła dwa trafienia. Na 2:0 trafił Raphinha, a trzeci gol był autorstwem Inigo Martineza. Druga połowa rozpoczęła się dla gospodarzy podobnie jak pierwsza, bo już w 51. minucie zdobyli oni kolejną bramkę, a dokładniej ponownie zrobił to Lewandowski, który po raz drugi pokonał bramkarza rywali. Wicemistrzowie Hiszpanii później już trochę spuścili z tonu, ale w 81. minucie wyręczył ich gracz Young Boys, Mohamed Camara, który zanotował trafienie samobójcze. Ostatecznie Barcelona pokonała Young Boys 5:0 i odniosła pierwszą wygraną w tym sezonie Champions League.