Dwa mecze 34. kolejki francuskiej Ligue 1 w Eleven

Co prawda tylko dwa spotkania 34. kolejki francuskiej Ligue 1 pokaże stacja Eleven, ale za to oba spotkania zapowiadają się niezwykle ciekawie. W rolach głównych wystąpią ekipy, które od początku zażarcie walczą o mistrzostwo Francji! W sobotnie popołudnie przeniesiemy się […]

Co prawda tylko dwa spotkania 34. kolejki francuskiej Ligue 1 pokaże stacja Eleven, ale za to oba spotkania zapowiadają się niezwykle ciekawie. W rolach głównych wystąpią ekipy, które od początku zażarcie walczą o mistrzostwo Francji!

W sobotnie popołudnie przeniesiemy się do Paryża, gdzie miejscowy Paris Saint Germain zmierzy się z Montpellier HSC. Paryżanie w środku tygodnia wygrali na wyjeździe z FC Metz po zaciętym spotkaniu 3:2 i mają tyle samo punktów co liderujące AS Monaco, jednak także zespół z Paryża ma jedno spotkanie rozegrane więcej. W przypadku sobotniego zwycięstwa wreszcie po bardzo długim czasie chociaż na jeden dzień wrócą na swoje upragnione miejsce lidera Ligue 1.

Natomiast w niedzielę gdyby ktoś nie miał ochoty na El Clasico i jest wiernym fanem ligi francuskiej nie powinien się zawieźć. Czwarty w tabeli Olimpique Lyon zagra z AS Monaco. Zespół z księstwa Monaco jest podbudowany awansem do półfinału Ligi Mistrzów, natomiast o Lyonie w ostatnich dniach mówi się jedynie negatywnie, a w zasadzie o ich kibicach, którzy opóźnili ubiegłotygodniowe spotkanie w Lidze Europejskiej przez co zespół z Lyonu został wykluczony z europejskich pucharów na najbliższe dwa lata.

SOBOTA – 22 KWIETNIA 2017

16:55 Ligue 1 – 33. kolejka: PARIS SAINT GERMAIN – MONTPELLIER HSC na żywo

NIEDZIELA– 23 KWIETNIA 2017

21:10 Ligue 1 – 34. kolejka: OLYMPIQUE LYON – AS MONACO na żywo

About 0a60d0xx